Nová sekce Pozvánky na akce na webu BB

18.6.2024 - 30.9.2024

Pozvánky na akce

Každý měsíc posílají aktivní lidé z farností naší diecéze pozvánky na zajímavé akce.

Zejména v některých částech roku je nabídka tak pestrá, že je o všech vašich poutích, výstavách, chválách a dalších krásných akcích velmi těžké na stránkách biskupství samostatně psát. A to se chystáme teď změnit!

Na současných webových stránkách biskupství je možné v horní liště nalézt sekci Kalendář akcí. To je však výčet akcí s účastí našich biskupů nebo generálního vikáře. Již od poloviny června budete moci menší akce v diecézi najít v sekci Pozvánky na akce (naleznete jej ve střední části hlavní stránky)

Seznam bude obsahovat termíny, popis s odkazy a případně i grafiku k akci. V této souvislosti bychom  rádi připomenuli, že v nedávné době byly spuštěny stránky dekanstvi.cz, které rovněž pomáhají propagovat různé akce napříč naší diecézí.
Pozvánky na významné akce můžou farnosti posílat také na aceb@biskupstvi.cz, kde budou zařazeny do pravidelného diecézního newsletteru.

Chcete pozvat farníky z naší diecéze na vaši akci? Pošlete krátkou anotaci a grafiku na web komunikace@biskupstvi.cz

Banner - Pastorační aktivity děkanství brněnské diecéze