Mladí pro církev - církev pro mladé

29.3.2009 - 4.4.2009
Mladí pro církev - církev pro mladé je týden modliteb za mládež. V brněnské diecézi bude probíhat 29. března - 4. dubna 2009. Tento týden vyvrcholí Diecézním setkáním mládeže v sobotu před Květnou nedělí.Sedm témat k prožití týdne modliteb za mládež je vzta­ženo k životu apoštola Pavla s ohledem na mladé lidi současnosti. Připravený materiál, který je přílohou tohoto mailu, můžete využívat ve třech různých oblastech: I. Pro mladé lidi, II. Pro všechny věřící, III. Ke společnému slavení ve farnosti Brožurku Mladí pro církev – církev pro mladé je také možné stáhnout na http://www.brno.signaly.cz/userfiles/TMM-09_final_B.pdf.

Děkujeme všem, kteří se připojí k tomuto projektu a sjednotí se v modlitbě za mladé lidi.

Banner - Pastorační aktivity děkanství brněnské diecéze