Přihláška na setkání vedoucích ministrantů - Q & A (otázky a odpovědi)

Komu je toto setkání určeno?

Všem, kteří vedou ministranty. Může se jednat vedoucí ministrantů, kteří byli jmenováni svým panem farářem, anebo se o to, kteří se o ministranty a ministrantky ve farnosti prostě starají. Pokud se tedy věnujete ministrantům, je to akce pro vás!

Je nějak omezen věk účastníků?

Nikoliv.

Kolik mne to bude stát peněz?

Účast registrovaných účastníků je zcela bezplatná. Náklady tohoto setkání hradí Biskupství brněnské jako pořadatel této akce.

Mám si s sebou vzít něco na jídlo?

Můžete. Nicméně připraven bude lehký oběd formou chutných baget, ovoce, sušenky a pití pro každého.

Jaké bude hlavní téma tohoto setkání?

Liturgie. Chtěli bychom se zaměřit na mešní liturgii a současně seznámit vedoucí ministrantů mezi sebou. Rádi bychom tímto způsobem také oslavili svátek našeho ministrantského patrona – sv. Václava.

Je možné se setkání zúčastnit bez registrace?

Nikoliv. Možné to bohužel není, jelikož musíme setkání připravit jak z prostorového a programového pohledu, tak i v oblasti občerstvení.
Uzávěrka přihlášek je do 14. září 2024. V případě, že byste měli problém s dopravou, dejte nám prosím vědět s předstihem na email: ministranti@dieceze.cz

Přijde mezi nás i otec biskup Pavel?

Rozhodně, už se na vás moc těší! Všichni účastníci budou do svých farností zpět vysláni s jeho požehnáním…

Přihlašovací formulář